Już niedługo XII edycja Green Industry Summit 2023! Spotkanie liderów branży przemysłowej odbędzie się w hotelu Sheraton Grand Warsaw!

Green Industry Summit 2023 - Eco Miasto

Już 18 października 2023 roku hotel Sheraton Grand Warsaw stanie się centrum dyskusji na temat przyszłości zielonego przemysłu. Zapraszamy na jedno z kluczowych wydarzeń roku w branży przemysłowej: konferencję Green Industry Summit.

 

Tegoroczna, dwunasta edycja Green Industry Summit, skierowana jest w stronę wyzwań związanych z dążeniem przemysłu do realizacji celów zrównoważonego rozwoju.

 

Podczas wydarzenia wybitni eksperci oraz czołowe firmy branży podzielą się wiedzą i doświadczeniami dotyczącymi optymalizacji procesów produkcyjnych, przemian w sektorze energetycznym i budowlanym, dążącym do osiągnięcia neutralności klimatycznej. Udział w konferencji to wyjątkowa okazja do wymiany doświadczeń w elitarnym gronie, a także szansa na podkreślenie zaangażowania firmy w zrównoważony rozwój.

 

Kulminacyjnym momentem konferencji będzie uroczysta gala „Diamenty Green Industry”, podczas której docenione zostaną firmy i liderzy, którzy dzięki innowacjom i dynamice rozwoju przyczyniają się do realizacji celów zrównoważonego rozwoju w branży przemysłowej.

 

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: https://executiveclub.pl/green-industry-summit/