Eco Miasto - Eco Kosmetyki

Czy znasz producenta kosmetyków Ava Laboratorium?
Ava Laboratorium jest polskim producentem naturalnych, bezpiecznych i skutecznych kosmetyków dla kobiet w każdym wieku. Ich produkty zawierają naturalne składniki aktywne, które są delikatne dla skóry i działają leczniczo i regenerująco.
Czy wiesz jak działa krem Złoto Lodowca tej firmy?
To naturalny krem do twarzy, który zapewnia głębokie nawilżenie i odżywienie skóry. Zawiera witaminy i minerały, które w połączeniu z unikalnymi wyciągami roślinnymi działają regenerująco i odmładzająco. Produkt zawiera również olej z orzechów makadamia, który ma właściwości antyoksydacyjne i pomaga chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
A myślałaś o kremie regenerującym do twarzy z awokado firmy Visplantis?
Czytałam, że klientki sklepu internetowego chwalą produkt za jego skuteczność. Krem szybko się wchłania i skutecznie regeneruje skórę. Skóra jest bardziej nawilżona, odżywiona i wygładzona po użyciu kremu.
Czy wśród kilkuset produktów w największych sieciach drogeryjnych w Polsce wymienisz i zrecenzujesz w skrócie inne produkty, które zawierają naturalne składniki?
Krem przeciwzmarszczkowy z wyciągiem z jasnoty białej firmy Bielenda Professional – ten krem jest dostępny w drogeriach i sklepach internetowych. Zawiera naturalne składniki aktywne, które przeciwdziałają starzeniu się skóry i wygładzają zmarszczki.
Krem do twarzy z nanotechnologią Organic Shop – ten krem jest wzbogacony w składniki aktywne, które delikatnie i głęboko nawilżają skórę. Jego formuła zapewnia skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe i ochronne przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.
Panowie również dbają o swoje ciało. Może zaproponujemy jakieś kremy do twarzy dla nich?
Tak. Dla mężczyzn polecamy krem do twarzy z kwasem hialuronowym i wyciągiem z aloesu marki Lavera Men. Ten krem ma skuteczne działanie przeciwzmarszczkowe i odżywcze. Zawiera naturalne składniki, które działają jako naturalny środek przeciwzapalny i pomagają chronić skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. To przede wszystkim wegański krem do twarzy, intensywny długo utrzymuje się i ma przy tym lekką teksturę, która szybko wchłania się w skórę. Wzmacnia siłę odpornościową skóry i nadaje świeży wygląd.

Eco Miasto - Eco Kosmetyki